Wtw renovent Brink nr medium

Status
Niet open voor verdere reacties.
Geen aanrader.
Als de woning ontworpen en gebouwd is met een wtw kun je niet enkel de aanvoerventilator uit zetten. Je woning voldoet dan niet meer aan de ventilatienormen. Die zijn er voor uw gezondheid en van de medebewoners.
 
Je moet niet alles geloven wat er in de media wordt verteld.
Een wtw kan goed werken, MITS goed uitgevoerd en ingeregeld.
Zeer belangrijk is bijvoorbeeld het periodiek schoonmaken én vervangen van de filters.
 
Dat van die ramen open is een veel gehoorde alternatief.
Als het gaat om oude woningen die lieten met de ramen dicht al voldoende verse lucht toe. Met een moderne woning waar de kierdichtheid groot is is dat niet meer zo.
In de winter gaan de raampjes dan niet veel meer open en zeker in de nacht niet. Dit laatste vanwege de inbraakgevoeligheid.
Met een kierdichte woning is een nacht slapen al niet gezond als de ramen gesloten blijven.

Enige goede oplossing die ik zie als je perde de wtw weg wilt hebben is om raamroosters te plaatsen en de wtw unit er uit te doen en te vervangen voor een centrale afzuigunit met voldoende capaciteit.
Voor de berekening daarvan is het verstandig om een installateur er aan te laten rekenen en die de mogelijkheden op papier te zetten.

Je kunt ook de huidige problemen op proberen te lossen. Wat dat precies is heb je nog niet beantwoord.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via