Schuin bitumen dak buitenaf isoleren.

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hoi,

Wij hebben een woning gekocht met een behoorlijke aanbouw. De aanbouw heeft een bitumen dakbedekking. We willen deze aanbouw van buitenaf isoleren. Wat is de beste methode en welk soort isolatie isoleerd hier het best? Eventueel willen we dit ook laten doen. Is het überhaupt mogelijk om een schuin, bitumen dak van buitenaf te isoleren? Ik kan alleen maar topics over platte, bitumen daken vinden die van buitenaf geïsoleerd worden.
 
Geen probleem. Isolatie er op schroeven, mijn voorkeur is een PIR/PUR. Houd je het bij bitumen onderlaag en toplaag of een kleurtje en een kunststofbedekking erop. Het meeste werk zijn de randen die zullen waarschijnlijk moeten worden verhoogd.
 
Dat komt bijvoorbeeld omdat er meestal nieuwe dakbedekking overheen moet (=duurder).

Ook moet de detaillering in de gaten gehouden worden, om geen koudebruggen te krijgen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via