Hoi,
Ben nog even onder de plint gaat kijken daar zit een hoek van 90 en dat 2x s-bocht die dan in de kast loopt.
Ik zou eventueel dat rechte stuk eraf kunnen zagen aan de bovenkant die in de lijn verbinding gaat. En dan eventueel vervangen met een manchet deel. dan kan die er makkelijk als ik er met een veer in moet.
ik neem aan dat een manchet verbinding net zo goed is als een lijm-verbinding? maar makkelijker kan loskoppelen?
Ik heb er een liter HG ingegooit gister en laten intrekken, de plopper hoef ik niet te gebruiker maar als de kraan hard aan staat loopt de gootseen wel vol, maar loopt weg zodra de kraan dicht is.
Gooi er vanavond weer wat in in de hoop dat het los weekt en het drapje uit de tweede hoek weg drijft.
het zit alsvolt inelkaar:
sifon deel 40mm - 2x s-bos 40mm - hoek 90 40mm - 2,5 meter verder weer een 90 hoek die dieper de vloer in gaat. Daarna 1,5 meter recht 40 mm en die zit dan op een 110mm buis.
Ik heb geen kruipruimte bij de keuken het is een split-level. Hoop dat het een beetje duidelijk is.
Afzagen dus bij rode gedeelte:
Hemant