Lekkage waterkraan? Onder de afvoer onderdeel vervangen?

Wie weet waar ik dit onderdeel kan kopen? Onderdeel is stuk gegaan/ versleten en het lekt nu onder de gootsteen... Tips iemand?
Als iemand een naam heeft ben ik ook al heel blij

De lekkage lijkt daaraan te liggen..zijn de pro's het er mee eens? Nieuw onderdeeltje vervangen en klaar?



IMG-20240922-WA0020.jpg

IMG-20240922-WA0019.jpg

IMG-20240922-WA0015.jpg

IMG-20240922-WA0017.jpg
 
Die witte T-koppeling herken ik niet.
Aan de linker kant op 15mm koper?

Dan zou ik denk ik dat witte T-stuk er helemaal uit halen, want kan dat de andere ook snel aan de beurt is.

Waaruit bestaat het uiteinde van de flex slang?
Is dat een stukje 15mm koper buis?
 
  • Like
Waarderingen: fakka
Bedoel je dit? Ik ben eerlijk gezegd een leek en heb er niet veel verstand van. Maar het klopt inderdaad dat dat tweede stukje ook beschadigd is die zou ik ook wel willen vervangen. Moet ik dan die hele lange vervangen of slechts die witte onderdelen? Kan ik dat zelf doen of moet dat door een loodgieter?



17270052471528849027827439353614.jpg
 
Ik denk dat er met de flex slang niks mis is. (maar weet ik niet zeker vanaf de foto's)
Je hebt een foto van alleen de witte moer. (3e foto in de begin post)

Heb je ook een foto van het uiteinde van de flex slang waar de witte moer zat, maar dan zonder de witte moer?
 
  • Like
Waarderingen: fakka
Klopt de flex slang lijkt niks mis mee. Het is het witte onderdeeltje waar de lekkage vandaan komt. Even kijken of ik daar ook een foto van hebt gemaakt moment
 
(hier verder na een linkje met teveel reclame via prive)

rode strepen: de diameters om te meten
rode cirkel: staat daar niet toevallig wat je wilt weten?

blauwe cirkels: zijn die moeren niet precies hetzelfde? Als de flex slang dan lang genoeg is kan de witte bocht er gewoon tussenuit en ben je klaar.

ps. als ze het meteen met standaard knel koppelingen gegaan hadden, dan had je nu geen probleem gehad..
 
Maar indien nodig kan ik hem weer los maken. Het gaat dan wel weer spuiten
Als het goed is hoef je alleen het blauwe kraantje op de muur dicht te draaien. Dan is de waterdruk er af en zal hij niet veel spuiten.

Wat dan nog beter werkt is om daarna de slang van de wasmachine los te koppelen. Wel eerst de wasmachine kraan dichtdraaien. Daarna de kraan van de wasmachine weer even een stukje opendraaien met een bakje er onder. Dan ontsnapt de rest druk ook. (En zie je meteen ook of het dichtdraaien van het blauwe kraantje inderdaad de watertoevoer stopt)
 
Goedemorgen allemaal,

Ik heb een lekkage in de keuken. Het lijkt makkelijk op te lossen maar ik laat me graag door de ervaringsdeskundige adviseren ,:-)

Probleem 1: Als er water in de overloop terecht komt. Lekt het in onderin.
Ik heb een foto toegevoegd.
Iemand een idee of ik dit onderdeel kan vervangen?
Probleem 2 : waar dat bolletje zit lekt het ook. het lijkt wel alsof er een onderdeel ontbreekt.

Groetjes
 

Bijlagen

  • IMG-20240927-WA0045.jpg
    IMG-20240927-WA0045.jpg
    74,8 KB · Weergaven: 13
  • IMG-20240927-WA0043.jpg
    IMG-20240927-WA0043.jpg
    40,7 KB · Weergaven: 9
  • IMG-20240927-WA0042.jpg
    IMG-20240927-WA0042.jpg
    59,9 KB · Weergaven: 14

Gerelateerde klussen

Reacties
10
Weergaven
334
  • Panthera14
  • Keuken
  • 7
  • 411
Reacties
7
Weergaven
411
Keuken
Panthera14
Reacties
0
Weergaven
401
Reacties
8
Weergaven
956
Keuken
Henk253

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via