Lekkage na plaatsing dakkapel door aannemer

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo allemaal,

Wij hebben een half jaar geleden een dakkapel laten plaatsen en hebben sindsdien last van lekkage, tussen schoorteen en rand vd dakkapel. Zie fotos. De aannemer is al verschillende malen teruggekomen om de lekkage te verhelpen echter zonder resultaat, en inmiddels hebben we vervolgschade. Nu wil ik graag meedenken en de mogelijke oorzaak van de lekkage te beredeneren, vandaar deze post. Vragen:

1. Op de fotos is te zien dat de pannen niet in elkaars verlegde liggen maar verspringen. Hoort dit/ kan dit?
2. Het loodslab bovenin (onder de regenpijp vd dakkapel) lijkt af te lopen ipv op te lopen, is dit normaal?
3. Pannenrand lijkt bovenin niet uit te komen onder zijrand dakkapel maar een halve panbreedte ervandaan
4. Een pan ligt vrijwel horizontal, en is ingepakt met oranje dakleervervanger, is dit gebruikelijk?
5. Is het acceptabel om de pannen tussen schoorsteen en dakkapel zo met oranje dakleer in te pakken? en is het gebruikelijk om de dakleervervanger tegen de schoorsteen vast te kitten ipv invrezen?
123109_dak_8319_flat_1.jpg

6. Mag ik van de aannemer verwachten zijn werk opnieuw (beter) te doen? En hoe zou dit beter kunnen?

Graag jullie reacties en opmerkingen

BvD

Groeten KenB
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
77
Weergaven
1K
Reacties
3
Weergaven
243
Reacties
3
Weergaven
199

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via