Lekkage... maar we hebben een groendak

We hebben zelf geen infra rood thermometer en weten ook niet wat we zouden moeten aflezen en welke conclusies we daar aan moeten verbinden! Misschien is het beter om een specialist in te schakelen wat dat betreft...
De badkamer zal het niet zijn, die zit een verdieping lager.
Op foto 4 is het bituum net gelegd... maar de natte zone die je op de foto ziet is inderdaad wel de plek waar de lekkage onder zit!
 
Op foto 4 is het bituum net gelegd... maar de natte zone die je op de foto ziet is inderdaad wel de plek waar de lekkage onder zit!
Kijk hier hebben we wat aan. Sinds wanneer welke datum ongeveer heb je het water in de scheur ontdekt. Van de foto kan je wel terug vinden op welke datum en tijd die foto is genomen. Dat kan ook een richting geven.
We hebben zelf geen infra rood thermometer en weten ook niet wat we zouden moeten aflezen en welke conclusies we daar aan moeten verbinden!
Als jij meet dan weet ik wat. Het is gratis hoor. :wink:
Ik gebruik een infrarood koortsmeter, die voor op je voorhoofd, met een Optie Food dat werkt heel goed.
 
Het vocht in de scheur heb ik vandaag ontdekt. De foto is van oktober 2022, toen het nieuwe bitumen net was gelegd.
Het is dus geen specialistisch stuk gereedschap, die infra rood thermometer... toch heb ik er zo één helaas niet in huis. Kan ik pas van 't weekend achteraan.
 

Gerelateerde klussen

Reacties
11
Weergaven
982
Reacties
77
Weergaven
1K
Reacties
3
Weergaven
231
Reacties
3
Weergaven
174

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via