Hoe loslatend naad muur vlak/egaal krijgen, liefst naadloos

Hallo,

De muur tussen mijn woonkamer en meterkast is van hout, daarover is iets geplakt, zie afbeeldingen. De naad die je ziet is los aan het laten. Dit stoort mij eigenlijk. Ik zou dit graag strak willen hebben, liefst naadloos. Stucen kan niet zo want dat hecht niet. Ik kan een gipsplaat een de rechterzijde (en over de huidige naad) plaatsen misschien, en dan laten stucen. Maar aan de linkerzijde heb ik niet genoeg ruimte voor een gipsplaat plus stucwerk met de paumelle denk ik. Iemand stelde voor om wat er nu afgeplakt zit los te maken en dan simpelweg te schilderen, maar ik weet niet wat de textuur daarvan is en het zal er ook wel met een bepaalde reden zijn opgeplakt. Hebben jullie suggesties hoe ik de het beste kan afwerken. Ik hoor het graag, alvast bedankt!

128595_IMG_20200505_161416_1.jpg

128595_IMG_20200505_161431_1.jpg

128595_IMG_20200505_161426_1.jpg
 
Waar is die naad van de eerste foto op de andere foto's te vinden?

Ik zie een hele strakke naad. Die is prima af te kitten. Dat is waarschijnlijk de minst zichtbare oplossing.
 
quoten niet nodig - mod

Hartelijk dank voor jullie reacties!

@Peter, ik heb geen idee wat voor materiaal het is, het zit over het hele oppervlak.

@IJkenhout, kitten zou kunnen. Zou ik dan eerst het beste het loslatende deel kunnen lijmen? Ik zie dat de vorige eigenaren langs de loslatende naad hebben geschilderd waardoor er nu klodders verf achter zitten, deze zal ik eerst weg moet halen zonder de laag zelf te beschadigen om het weer aan te kunnen drukken.

128595_IMG_20200505_161409_1.jpg
128595_IMG_20200505_161431_2.jpg
 
Bedankt voor de extra foto's, het is beter te zien zo. Dan ga ik met Peter mee. Het moet eerst gelijmd worden (dunne lijm), dan is misschien een laagje voegvuller erover.

Maar misschien hebben anderen een betere oplossing.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via