Etna TFI8004ZT geeft storing

Hallo,

Wij hebben een probleem met onze vaatwasser. Etna TFI8004ZT. Ik heb m gisteravond aangezet voor ik ging slapen.Maar vanmorgen zat het blokje er nog in en er staat water op fe bodem. De laatste tijd maakt hij wel meer geluid dan anders. Sproeiarmen zijn niet verstopt. Filter is ook schoon. Ik heb nogmaals aangezet en hij ging na een aantal minuten piepen en gaf de code "waterinlaattijd te lang". Weet iemand wat het probleem kan zijn?
 
Nee, dat doet hij ook niet.
Ik heb t nog een keer geprobeerd vanmiddag , en na 20 min. ong. stopt hij ermee. Klepje van het vaatwasblok nog dicht en water op de bodem.
 
Inmiddels gerepareerd. De pomp was kapot. Nu 2 weken later. Weer er foutmelding. Overvulling of teveel watertoevoer. Wat te doen? Kan het met de reparatie te maken hebben?
 
Ja kan , pompt hij nu wel af dan.
Foutmelding is water op de bodem.
Welke pomp is er vervangen ik neem aan de afvoerpomp , is er een nieuwe ingezet?
Bij demonteren en weer monteren kan hij gaan lekken , beter een nieuwe inzetten.
Schroefjes vergeten bij de afvoerpomp dan kan hij ook gaan lekken...
 

Gerelateerde klussen

  • daka
  • Keuken
  • 7
  • 225
Reacties
7
Weergaven
225
Reacties
4
Weergaven
262
  • etnamagentron
  • Keuken
  • 5
  • 363
Reacties
5
Weergaven
363
Keuken
etnamagentron
  • Hvdk
  • Keuken
  • 5
  • 514
Reacties
5
Weergaven
514
Reacties
1
Weergaven
245
Keuken
S.oldeerbout

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via