Diepte leiding

Dat kun je zo niet zeggen. Want dat is afhankelijk van het materiaal van de muur en het materiaal van de leiding en in de meeste gevallen kan de diepte daarvan niet met een 'tool' bepaald worden.

Hoogstens zou je kunnen bepalen waar de leiding ongeveer loopt, maar ook dat is afhankelijk van de omstandigheden. Waar je een koperen leiding in een houten muur perfect kunt traceren (dus qua positionering, niet qua diepte), wordt het bij een kunststof (bijv. water-) leiding in een betonnen muur toch wel wat lastiger.

Dus misschien kun je nader beschrijven waarom het gaat?

Of heeft het te maken met het probleem van de douche bij de buren?
 
Maar dan praat je denk ik wel over professioneel spul, niet die dingen die normaal gesproken bij de bouwmarkt liggen.
Bovendien: wat indien de 'leiding' een kunststof afvoerleiding betreft? Kan ie die ook detecteren en ook hoe diep die ligt?
 
Klopt, deze is ook van de baas.
Vind ook kunststof leidingen als er water in zit, de lege vind je niet.
Geeft op het schermpje de diepte aan, daar zit wel enige afwijking in ben ik achter gekomen.

Maar dit exemplaar afkomstig van de rode firma uit Liechtenstein, type ps50, is ook te huur,
 
Maar als die bij de buren in de muur ligt zoals in het geval van de TS, meet hie die dan ook?
Trouwens die ik heb, vind ook de kunststof meerlagen buis in de muur als die tenminste niet te diep ligt (max 3 cm)
 
Dat ligt aan de dichtheid van het materiaal van de wand of vloer.
In prefab beton tot ongeveer 50 mm in kalkzandsteen tot 80 mm.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via