Deur koelkast hangt scheef en sluit niet goed

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb al op het forum gezocht maar kon geen topic vinden waar dit probleem al eens behandeld was, of wellicht heb ik er overheen gelezen.. :roll:

Goed, de deur van mijn koelkast, merk Marynen (kan typeaanduiding niet vinden...?) sluit niet goed meer. De deur hangt er iets scheef in waardoor er aan de bovenzijde een kleine kier van zo'n 2 mm. ontstaat.

Is dit te verhelpen en zoja, hoe?? Kan ik de deur opnieuw stellen evt.? Hij kan ook andersom draaiend gemonteerd worden maar ik ben bang dat ik dan met hetzelfde probleem zit, alleen dan een kier aan de onderzijde?

Wie weet raad?
Alvast bedankt! :D

Groetjes, Pauline
 
Er zit 1 stelpootje onder en daar heb ik aan gedraaid, omlaag & omhoog. omhoog werd t erger en omlaag iste minder erg maar nog niet goed. Hij staat nu op de laagste stand zeg maar en kiert nog iets.

Is er nog iets aan te doen? :roll:
 
Bierviltje...eens proberen. dat van die 2 stelpoten zou maar zo kunnen, ik heb de koelkast sinds een week (geruild met mn zus) en ik zag net dat er links iets is afgebroken, dat zal die 2e stelpoot dan wel zijn :roll:

*op zoek naar bierviltje* :D

Lunch ze en nomaals bedankt Co!!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
  • Renedata
  • Keuken
  • 4
  • 23K
Reacties
4
Weergaven
23K
Keuken
Renedata
Reacties
3
Weergaven
992
  • Tilburg321
  • Keuken
  • 3
  • 854
Reacties
3
Weergaven
854
Keuken
S.oldeerbout
Reacties
1
Weergaven
4K
Keuken
S.oldeerbout
Reacties
3
Weergaven
2K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via