K Klusser53 8 dec 2010 #1 De maschine werkt het programma volledig af alleen verwarmt hij het water niet meer. Hij geeft geen foutcode oid. Wat kan dit zijn? Graag reactie. Kan het zijn dat het de NTC sensor is?
De maschine werkt het programma volledig af alleen verwarmt hij het water niet meer. Hij geeft geen foutcode oid. Wat kan dit zijn? Graag reactie. Kan het zijn dat het de NTC sensor is?
Jan Algemeen beantwoorder Moderator 8 dec 2010 #2 Ik zit meer te denken aan het verwarmingselement, u kunt beide doormeten met een multimeter.
Jan Algemeen beantwoorder Moderator 8 dec 2010 #4 Nee, die weet ik niet maar meestal is het of heel of kapot.
J Johnie 9 dec 2010 #5 Contact los op de hoofdprint relais los of verwarmingselement stuk tussen 16 en 26 ohm ligt aan de waarde maar volgens mij niet hoger dan 2000watt
Contact los op de hoofdprint relais los of verwarmingselement stuk tussen 16 en 26 ohm ligt aan de waarde maar volgens mij niet hoger dan 2000watt
K Klusser53 14 dec 2010 #6 Okee mannen. Bedankt voor jullie tips. Ik heb ondertussen het euvel verholpen. Bedankt voor jullie bijdragen.
Okee mannen. Bedankt voor jullie tips. Ik heb ondertussen het euvel verholpen. Bedankt voor jullie bijdragen.