AEG type: F78600VI1P - storing I30 (lekkage) - waterslot kapot?

onze vaatwasser gaf een tijdje terug storing I30 aan. ik heb toen de lekbak leeggemaakt en daarna heeft ie weer een aantal weken probleemloos gedraaid. tot gisteren. weer de lekbak leeggemaakt (ik weet: dat is geen oplossing, maar symptoombestrijding) maar nu was het na een dag al mis. elke keer stond er een flinke laag water in de vaatwasser. centimeter of 4.
gisteren de stekker eruit gehaald met het plan vandaag eens goed te kijken wat er lek zou zijn en de vaatwasser leeggeschept. maar vanmorgen stond de vaatwasser weer vol.
ik dacht aan de kraan of de afvoer die misschien wat teruggaf. ik heb eerst de kraan dichtgedraaid en nu stijgt het waterpeil niet meer.

kan ik er dan van uitgaan dat de waterstop niet meer werkt? kan ik deze nog schoonmaken of repareren, of moet die vervangen worden en zou het daarmee opgelost moeten zijn?

bedankt voor advies...

waterstop.jpg
 
bedankt. het leek me aanvankelijk een los ding dat opd e slang gemonteerd zat, maar bij de reserve onderdelen xag ik dat het niet een westie is van even op de slang draaien, maar dat de slang in z'n geheel vervangen moet worden. het werkt ook nog elektronisch - ik had geen idee. ik ga de slang bestellen en hoop dat t gaat lukken. nogmaals bedankt.
 

Gerelateerde klussen

Reacties
10
Weergaven
2K
Keuken
S.oldeerbout
Reacties
0
Weergaven
555
Reacties
15
Weergaven
2K
Keuken
Neutraal37
Reacties
1
Weergaven
2K
Keuken
The headhunter
Reacties
2
Weergaven
2K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via