Zanussi condensdroger deurhaak kapot

Hallo,

Ik heb een Zanussi condensdroger waar het deurhaakje van is gebroken. Ik wil dit zelf vervangen, maar het afgebroken deel zit in het slotgat. Hoe krijg ik dit er uit zonder het slotgat te beschadigen ?
Wie helpt mij ?
Hartelijke groetjes.

IMG-20210304-WA0019.jpg

IMG-20210304-WA0022.jpg
 
Aangezien dit een deur is met een geintegreerde deurgreep kan het zijn dat het een deur is die je normaal ook open en dicht trekt. Misschien geen kliksysteem dan als je pech hebt.

Voor zover op de tekening te zien is zou je als de tip van lampje en hulp van een tangetje niet lukt het slotje er vrij eenvoudig uit moeten kunnen halen door het schroefje erboven los te halen hem iets op te tillen en hem vervolgens naar voren eruit te halen. Wellicht kun je dan er iets beter bij :).

Dit is puur een mechanisch slot dus je hoeft niet bang te zijn voor kabeltjes. Let wel op dat je altijd een apparaat spanningsvrij maakt alvorens je eraan gaat werken.

Succes !
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via