Wie herkent dit logo van een kraan? Grohe

Status
Niet open voor verdere reacties.
Van het weekend is een van mijn inbouw douchekranen afgebroken, nu ben ik al bij de lokale sanitairhandel geweest, maar niemand herkent het logo op de kraan. Deze is ook al +/- 15 jaar oud. Helaas kan ik geen duidelijke foto produceren, dus heb ik een schets van het logo gemaakt

93285_logo_kraan_1.jpg


Hopelijk herkent iemand hier het merk. Alvast bedankt voor de moeite!
 
Bedankt voor de moeite, dit gaat me tenminste op het spoor zetten, zodat ik hopelijk niet de hele inbouw kraan hoef te vervangen voor een eenvoudig wit hulsje.
 
Niets veranderd in die 20 jaar, het nieuwe model heeft nog precies dezelfde inbouw methode als "vroeger", dus relatief makkelijk gerepareerd.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan