Vloer egaliseren onder kookeiland, iemand tips?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Goedendag,

Ik heb een vraag. Wij hebben een kookeiland. De vloer moet er ooit uit, waarna de onderlaag voor de nieuwe vloer ge-egaliseerd moet worden. Opzich geen probleem, behalve dat de keuken moet blijven staan.

Nu al bedacht dat de plinten er uit kunnen, maar het kookeiland heeft natuurlijk ook nog zijkanten (ook al zitten hier ook stelpoten onder). Is het een idee om met de stelpoten de keuken voldoende omhoog te draaien om daaronder te egaliseren, werkt dat? Of is het beter/mogelijk anders te laten egaliseren tot de zijkanten? Of zijn daar betere tips voor.

M.v.g
Jelmer
 
Wat wordt de nieuwe vloer en wat zit er nu in?
Goeie kans dat het niet nodig is de vloer tot en/of onder de zijkanten te egaliseren,
maar kans dat het wel makkelijker is om bijvoorbeeld een oude tegel vloer te verwijderen als het eiland omhoog gaat.

De keuken omhoog krikken kan meestal. Opletten met (gas)leidingen..
 
Onder de keuken aan aantal balken aanbrengen en deze aan weerszijden laten doorsteken en deze met bijv een autokrik iets ophogen en daarna met stophout ondersteunen.
Net wat Jackd zegt let op gasleiding en andere aansluitingen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
  • Pookster
  • Vloeren
  • 4
  • 1K
Reacties
4
Weergaven
1K
Vloeren
Pookster
Reacties
3
Weergaven
4K
Vloeren
IJkenhout
Reacties
1
Weergaven
201
  • Nicolas VII
  • Vloeren
  • 34
  • 631
  • 2
Reacties
34
Weergaven
631
Vloeren
BertPleizier
  • Gesloten
  • thizaa
  • Vloeren
  • 14
  • 806
Reacties
14
Weergaven
806
Vloeren
IJkenhout

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via