Trekveer met trekveerpomp wil niet door de laatste meters

Die COAX kabel zit muur vast in de buis. Krijg hem er niet uit en er ook geen trekveer naast door de hele buis. Ik wil hem graag vervangen maar zie niet hoe.
Ik heb inderdaad blokjes TV zo nu en dan. Morgen komt er een monteur van de Ziggo voor.
 
De monteur van Ziggo heeft het in orde gemaakt. Bestaande coax mag blijven zitten. Ondanks dat deze oud is (1998) biedt deze voldoende bescherming tegen 4G signalen en dergelijke. Wel de connectors vervangen door nieuwe met shielding.

Vanmiddag met mijn vader CAT6 kabel door de buis trekken waar ik het nylon touw door heen gezogen heb.

Zo'n zwarte trekdraad die in een loze leiding zit. Gebruik je die om een draad te trekken of om je veer door de buis te krijgen en dan met de veer de CAT6 kabel trekken?

IMG_0832.JPEG IMG_0833.JPEG
 
  • Like
Waarderingen: Kluskoppel
Met een trekdraad trek je de veer erdoor en dan met de veer de utp kabel.

Je kunt de utp namelijk niet goed bevestigen aan een trekdraad. En ook kun je met een veer meer kracht zetten als dat nodig is en in de veer zit wat rek in (joh) zodat je nog wat extra kracht kunt zetten.
 
  • Like
Waarderingen: RYK77 en Jules1962

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via