Terras in betontegels of gegoten beton

Dag allemaal

Ik zit met een dilemma. We zijn volop bezig met het plannen van ons terras. Omdat we een moderne woning hebben willen we in dezelfde stijl naar de tuin gaan. Daarom dachten we eraan om op het terras grote betontegels te leggen . Nu heb ik al van een paar mensen gehoord dat het misschien goedkoper is om het volledig terras in beton te laten gieten en daarna te polieren. Heeft er iemand ervaring met betontegels of een gegoten terras?


Link verwijderd, i.v.m. reclame, link voegde niets toe, iedereen wet wel wat betontegels zijn, mod.
 
Ik zie een gegoten terras bij mijn achterburen als ik vanuit het dakraam naar buiten kijk, en het ziet er niet uit.
 
Daar had ik al schrik voor. De lijnen tussen de tegels heeft wel zijn charme. Maar hier kruipt ook snel vuil tussen, daar heeft één betonplaat geen last van.
 
Ik zou nooit zo een grote plaat beton in mijn tuin willen hebben.
Mocht je het ooit willen veranderen, kost dat heeeeel veel geld.
Want je kunt buiten niet zo maar even een beton plaatje storten van 3 cm dik, dat moet minimaal 10 cm zijn, met voldoende bewapening er in.
En als het terras erg groot is, zullen er ook dilatatie voegen ingeslepen moeten worden, anders scheurt het alle kanten op.
 
Gewone grote betontegels die naadloos gelegd kunnen worden.
Je hebt ze ook met nokjes aan de zijkant met als voordeel dat als je niet geheel recht uitkomt je wat speling hebt maar met als nadeel dat er onkruid tussen kan groeien.

suc6

Gerrit
 

Gerelateerde klussen

Reacties
6
Weergaven
305
Reacties
10
Weergaven
368
Reacties
1
Weergaven
229
Reacties
18
Weergaven
443
Reacties
12
Weergaven
632

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via