Tegelvloer in badkamertje: diagonaal?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Dan nog maar een vraagje aan mijn behulpzame medeklussers: ik ben een rechthoekig badkamertje aan het maken van 1m80 x 2m70. De deur zit in het midden van de lange muur, de tegenoverliggende (buiten)muur wordt gevormd door een dakkapel met borstwering.

Nu heb ik mooie rechthoekige grote vloertegels uitgezocht (25 x 60 cm) en lees overal dat je vloertegels in een kleine ruimte het beste diagonaal kunt plaatsen. Met vierkante tegels snap ik dat, maar zou dat met deze rechthoekige tegels ook het mooiste zijn? Ik heb er een stel uitgelegd, maar vond het moeilijk te beoordelen... Iemand ervaring/tips?
 
Diagonaal leggen van tegels is eigenlijk het mooiste, als je vierkante tegels hebt.
Langwerpige tegels halen het effect van het diagonaal leggen weg.

Mooier is om dit soort tegels één kant op te leggen, en dan de korte voegen wild laten verspringen.
Dus niet halfsteens te leggen.

Het scheelt ook met snijverliezen.
Het stuk wat je aan de ene kant er af snijd, kun je aan de andere kant weer mee beginnen.
Wissel dan wel een keer met de kant waar je begint met het pas stuk, anders krijg je steeds een terugkerende trapvorm in tegels.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Kroesek
  • Vloeren
  • 10
  • 247
Reacties
10
Weergaven
247
Vloeren
BertPleizier
Reacties
3
Weergaven
129
Vloeren
BertPleizier
  • Gesloten
  • Gerrit B
  • Vloeren
  • 15
  • 371
Reacties
15
Weergaven
371
Vloeren
Boertje125
  • Gesloten
Reacties
4
Weergaven
341
Reacties
1
Weergaven
422
Vloeren
BertPleizier

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via