Stroom werkt soms wel soms niet. Of heel zwak..

Sinds kort heb ik op 1 groep(bovenverdieping 2 kamers) last van zwak stroom of helemaal niet. Als ik dan een andere lamp aan doe wil het wel eens werken. Maar het wordt steeds erger!

Nu in deze hitte heb ik maar een verlengsnoer gepakt anders verga ik van de hitte in bed.

Iemand ideeen? Hoe kan ik dit het best troubleshooten?

Please help!
 
Zwak stroom? je bedoelt dat de boel maar op halve kracht werkt?
Dan is er waarschijnlijk sprake van een slechte lasverbinding in de bedrading met grote kans op brand. Schakel de betreffende groep uit en laat het door een deskundige nakijken als je hier zelf geen kijk op hebt.
 
Opgelost.

Vorige eigenaar heeft op 1 groep te veel geplaatst en ik had dit niet onderzocht als leek..

Koelkast vaatwasser oven en alle lichtpunten van 3 kamers waren op 1 groep aangesloten.

Mijn vader en een vriend van hem die elektricien is waren langsgekomen. Vaatwasser en oven zitten nu op een aparte groep.


Was wel even zoeken waar dat doos zat -_-

Nu ligt mn plafond tijdelijk open. Maarja het is nu in ieder geval veilig

Zie de fotos hieronder:


117871_8D843690E9624990BA175DE071FAC27D_1.jpg


117871_A818C2C10AD14B2691CC6A7BAECBA5C2_1.jpg


Goed gegokt waar die zat...


In ieder geval bedankt voor de tips!
 
Een (centraal)doos moet altijd bereikbaar blijven, dit is hier niet het geval.
Ik heb ook vraagtekens bij de draden die naar de lamp lopen, zit daar wel een buis omheen?
 
Dat gaan we ook aanpakken. Er worden 2 extra groepen aangemaakt. En de contactdoos gaat bereikbaar blijven(even creatieve oplossing mbt het gat in het plafond).

Wat de losse draden betreft. Deze gaan we idd behuizen met buizen. Is tot nu toe maar een klein gedeelte dat geen buizen heeft. Boven wordt ook gelijk gecontroleerd en alles wordt ook doorgemeten. Groepen worden deze week geplaatst.

Wat deze situatie erger maakte was dat het contactdoos geen plaat had dus dit had direct het plafond kunnen aanbranden!
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan