Spoeling inbouw hangtoilet instellen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Beste mede forum gebruikers.

Weet iemand of het mogelijk is om de hoeveelheid spoelwater in een inbouw hangtoilet aan te passen? Ik wil meer water in de kleine spoeling (2 knoppen). Indien mogelijk, weet iemand ook hoe?

Alvast bedankt weer voor alle hulp!

Gr.
 
Bij geberit is die mogelijkheid er, er zijn tegenwoordig zoveel soorten. Weet niet of het bij allemaal kan. Je kunt proberen je waterniveau in de bak te verhogen en kijken of dit uitmaakt. Dit kun je met de vlotter regelen.

Succes.
 
Plaats eens een foto van je binnenste van je inbouw reservoir zodat we kunnen zien welke flotteur er in zit en waar je aan moet draaien.
 
Ah, zo'n afbeelding is misschien dus ook voldoende. Zie hierbij een foto.
63769_image_4.jpg
 
12496_Naamloos_140.jpg


met deze schroef kan je het water niveau hoger en lager zetten.
Wil dat niet meer dan evt nw vlotter plaatsen ouwe meenemen voor de maat.
 
De spoeling voor de hoeveelheid water stel je in op het binnenwerk zelf, vaak zit hier een schuif op of iets dergelijks waarmee je de spoelhoeveelheid kunt regelen.

om dit te kunnen zien moet het deel met de rode en witte hendel er even uit gehaald worden.

john
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via