Spantbeen weghalen na plaatsen zelfdragende dakkapel

Je plan is inderdaad niet mogelijk op deze manier. Het enige juiste antwoord is om een constructeur te zoeken die dit voor je bepaalt.
 
Niet mogelijk? ik heb dit niet zelf verzonnen,
De mensen die de kapel kwamen plaatsen en de eigenaar die het kwam opmeten kwamen los van elkaar met dit idee. Alleen omdat het toch mijn dak is wil ik meer info inwinnen en dit kostenbesparend uitvoeren.
Alleen ben ik bang dat ik naar een boukundige moet
 
Die mensen die dit voorstellen zijn vast geen constructeur :wink:

Ik zou die balk boven de dakkapel verticaal verwachten en met een veel grotere afmeting voor zo'n grote overspanning. Dus ik ga er nu vanuit dat deze gewoon op het spant draagt.
 
Het nieuw dakkapel is zelfdragend, het bovenste deel leunt alleen op de slapers aan de zijkant.

16236600718675153965702140275559.jpg 16236600985388963770957882937866.jpg
 
Voor diegene die het nog willen weten,

Bouwkundige is langsgeweest en vertelde mij dat wat ik in mijn hoofd had om te maken klopte en had er verder niks op aan te merken.
En @ABCDE krachen blijven bijna altijd in de driehoek zoals ik je al vertelde voordat je grappig kwam doen met je luchtanker.
Bedankt voor helemaal niks
 

Gerelateerde klussen

Reacties
3
Weergaven
135
Reacties
9
Weergaven
461
Reacties
4
Weergaven
951
Dak en schoorsteen
KlussendeGerard

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via