Snaar om motor pully bevestigen warmtepomp droger Hotpoint Ariston

Weet iemand hoe ik de snaar om de pully kan krijgen. Ik sta hier te rekken en te trekken maar het lukt niet. En heb ook geen ruimte om er wat tussen te zetten. En heb de trommel al uit het lager achter.
Hotpoint Ariston tcd851ax eu
Er zit een 6phe 1991 snaar op. Dat is toch rekbaar? Zo voelt het wel.

Mijn dank!

IMG_20240619_180309.jpg IMG_20240619_180318.jpg IMG_20240619_180342.jpg
 
Gelukt, heb de dichtstbijzijnde bout van de pully los gemaakt. Achterste zeer los gedraaid. Wiel naar binnen geklapt, snaar juist bevestigd en toen met de achterste bout als draaipunt de pully naar beneden gedrukt en wel zo dat de haak achter op de bevestiging van het wiel in de motor bleef haken. Andere bout er ook op, trommel weer in de achterplaat, lager er op. Kast alles weer monteren.
 

Gerelateerde klussen

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via