Siemens inbouw oven magnetron

De magnetron van onze Siemens combi oven HB79 E 54/01 is uit zichzelf aan gegaan en stopt niet meer tenzij je de deur van de oven open doet. Weet iemand wat dit kan zijn?
 
Nee want de tijd loopt ook niet als je de deur dicht doet. En je kunt terwijl hij al draait gewoon de tijd instellen en de magnetron dus aanzetten. Als je dat doet draait hij zijn programma van bv 1 min af en gaat er ook een ventilator draaien. Als de tijd afgelopen is dan piept hij en stopt de ventilator maar je hoort nog steeds een brom omdat de magnetron door blijft verwarmen echter zonder de ventilator. Ik denk wel dat het de laagste stand is waarin hij doordraait.
 

Gerelateerde klussen

Reacties
4
Weergaven
1K
Reacties
2
Weergaven
712
Reacties
14
Weergaven
3K
Keuken
Sleutelmeneer
Reacties
1
Weergaven
10K
Keuken
Lampje45
  • H de Roeck
  • Keuken
  • 3
  • 3K
Reacties
3
Weergaven
3K
Keuken
H de Roeck

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via