Perilex elktrisch fornuis aansluiten

Status
Niet open voor verdere reacties.
Waar, maar TS schreef dat ie nog een WCD had. Wellicht is dat al een aparte groep.
Dan nog zal ie waarschijnlijk gezien z'n meterkast, een extra, nieuw groep (230V) moeten trekken. Maar is wellicht goedkoper/makkelijker dan een krachtstroom installatie aanleggen.

En anders maar geen waterkoker, koffiezetapparaat etc. in de keuken...... :D
 
Hoi,
jah ik ben dus terug gegaan naar de winkel om een mijn apparaat in te ruilen. Dat is gelukt. Ik heb nu een BEKO CS 68000

MAAR wat denk je. Ook deze werkt het zelfde als die andere. terwijl het mannetje van de mediamarkt zei dat het wel zou moeten werken op twee groepen. Die gozer snapt er net zoveel van als ik.....

Ik ga toch nooit alles tegelijk aanzetten. Is er niet een mogelijkheid dat ik het zo aansluit dat alles wel werkt, maar dat ik het niet allemaal aanzet?

gr ninos
 
Die gozer van de winkel snapt er idd niets van, maar jijzelf ook niet.
Uit den treure is hier alles aan je uit gelegd, en wat denk je, je koopt een zelfde apparaat.
Deze zal nooit compleet kunnen werken.
Echt, ga terug en vraag er een met max, 7,2KW.
oke misschien nu een beetje moeilijk voor je, maar later heb je alleen meer genot omdat dat ding volledig werkt.
Succes.
 
Nou jah oke, dat ik er een krijg die niet werkt terwijl ik specifiek heb gevraagd om minder dan 7,2W is niet echt mijn schuld maar goed.

Even nog een oplossing bedacht.

Kan het gewoon niet zo zijn dat er op een van de draden die in mijn perilex aansluiting zit gewoon geen stroom staat. Want als het apparaat op drie groepen werkt: 2 voor twee van de kookplaten, 1 voor de oven en 1 voor de andere twee kookplaten, dan is het toch gek dat er steeds maar 2 werken.
Als het waar is wat jullie zeggen, zou mijn oven combinatie gewoon moeten werken, en pas uitvallen als ik alles aanzet, want dan pas gebruik ik teveel W. TOCH!

En als het waar is wat ik nu beweer, dat er een van de draden geen stroom heeft, dan moet ik gewoon een brug maken tussen twee van de fasedraden. en gewoon nooit alles aanzetten.

Is dit een oplossing? wel creatief bedacht toch voor iemand die er een dag geleden de ballen van snapte....
 
Juiste methode:
brug tussen 4 en 5 weghalen
Nul op 4 en de andere nul op 5

Vervolgens 1 fase op 1 de andere op 2.
werkt je plaat nu helemaal maak dan nog een brug naar 3 en je oven zou dan ook moeten kunnen werken

Kan ook zijn dat de plaat tussen 2 en 3 zit dan moet je later een brug maken naar 1.

Je moet nu alleen nog uitzoeken op de perilex welke draad de nul is en welke de fase.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan