Oogwindwerk vervangen, maar scherm werk nog niet

Wij hebben vandaag, na tips en instructie op deze site, het oogwindwerk van ons knikarmzonnescherm vervangen.

na installatie van het nieuwe oogwindwerk, ging het uitrollen prima, maar het inrollen gaat niet goed. Na tweederde blijft hij weer haperen wil niet meer verder, als je door blijft gaan rolt hij in ene keer weer helemaal uit. Het lijkt net alsof het oogwindwerk helemaal niet vervangen is.
inmiddels is het zonnescherm, met wat hulp, weer ingerold en zit alles weer vast met spanbanden,

wij hebben vast iets verkeerd gegaan of er is misschien iets versleten aan de “buis” en dan bedoel ik de “rol” waar het doek omheen zit?

wie weet wat er aan de hand zou kunnen zijn?

bedankt alvast voor de reacties.
 
Zoals vaak in Nederland is er van elk product dan ook een skala aan merken en types. Een foto doet wonderen. Toevallig staat er in deze rubriek een foto van een windwerk.
Geen expert maar ik meen te herinneren dat het twee tandwielen zijn die je eindeloos kan draaien.
Dan trek ik de conclusie dat de verbinding van het windwerk met de aansluiting of koppeling is de buis iets mankeert.
 
Hoi ik ben petra en ik heb een vraag
hoe weet ik welke oogwindwerk ik nodig heb
alvast bedankt gr petra

image.jpg
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via