Muffe lucht in huiskamer

Status
Niet open voor verdere reacties.
Heb alle berichten gelezen onver muffe lucht in huis. Waren steeds vochtproblemen. Wij hebbn die muffe lucht zonder vocht. Ong.4 jaar geleden hebben we kunststof kozijnen gekregen met dubbel glas. Er zijn toen 2 vloerbalken, die na 40 jaar wat waren verrot, vervangen. Ook nieuwe ontluchtingsroosters. De lucht is nog steeds niet weg. Kan het in de vloerbalken zijn gaan zitten en/of vloerbedekking? Ik vind het steeds erger worden. Er wordt met de raamroosters goed gelucht en we hebben een open keuken met directe deur naar de tuin, die vaak genoeg opengaat. De lucht wordt steeds erger en de kruipruimte is droog.
Help me.
 
Ik heb een tussenwoning zonder platdak. Het is geen rioollucht. Via de meterkast, die tegen de kamer aangebouwd is en in dezelfde kruipruimte uitkomt, ruik je het bijna niet. Zal een foto opzoeken. Op de rotte balk zaten inderdaad zwammen.
 
Hierbij 2 van de gemaakte foto´s van de rotte balken.
De 2 lange balken over de breedte vd kamer zijn vernieuwd, plus de daarop haaks staande balk. Maar op welke nu de zwammen stonden weet ik niet meer.
 
56239_Verbouwing2a_2.jpg


56239_Verbouwing3a_2.jpg


Is het zo beter??? :oops: :oops: :oops:
 
Dit is de buitenmuur, die ook nieuw gezet is. Hij is al aangesmeerd vandaar die witte waas. Daar bovenop staat het nieuwe kunststof kozijn. Het gat links zat in de fundering en was bedoeld als ontluchting. Daar is een nieuwe pijp naar boven ingezet als nieuw ontluchtingskanaal naar buiten.
 
Kan je een foto maken van je buiten zijde vooral aansluiting grond,muur en kozijn.

Is de betonnen werk vloer of de fundatie ook vochtig of nat.

die ventilatie punten heb je die ook aan de voorkant van je huis zitten
 
Beste allemaal, allereerst bedankt voor het meedenken en beantwoorden. Maar het wordt me nu allemaal te ingewikkeld. Ik zal toch echt iemand er naar moeten laten kijken. Ik ben een vrouw van 70 en geen klusser. Er zal dus iemand de kruipruimte in moeten. De aannemer, die destijds de klus heeft gedaan zei toen, dat er verder niets aan de hand was met de andere balken en fundering. Dat heb ik toen aangenomen. Maar ik zit nu toch met de stank, die af en toe op je keel slaat vooral als de verwarming ´s avonds hoger staat. Bedankt allemaal en misschien horen jullie nog wat er van geworden is.
Met vriendelijke groeten, Door.
 
Het is aan te bevelen meteen op de bodem isolatie te laten storten. Er kan dan minder vocht uit de grond komen en de warmte neemt toe in de kruipruimte wat condensatie vermindert.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via