Marynen spanrol vervangen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Heb van onze droger de spanrol vervangen deze was helemaal stuk gedraaid,nu heb ik er een nieuwe opgezet maar is het normaal dat deze ong. een cm naar voor en achter kan bewegen over de as.
ook slipt de snaar over de trommel en draait de droger niet goed ,kan ik hier nog iets aan spannen lijkt mij niet dat de snaar is uitgerekt of heb ik et mis?? wie weet raad de stapel was begint te groeien
 
Het type nr is p 552111
serie nr 04300016
prod nr 916716005-02

Bedankt voor de reactie maar de spanrol zit recht boven de aandrijfas. Dus niet zoals hier staat afgebeeld.
Iemand nog ideeën???
 
De spanrol naar links drukken, de riem om de poelie van de motor leggen en de spanrol terug laten veren, hij komt dan in de positie te staan zoals op de foto in de link aangegeven.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan