Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik zal het zeker in de gaten houden! Ik weet nu wat ik moet doen, maar er komt waarschijnlijk toch een vergaarbak waardoor het denk ik sowieso geen issue meer is.
Een vergaarbak is ook een noodoverloop. Noodoverlopen op je dak worden steeds belangrijker.
Bij een korte hevige regenbui kan het riool vol water staat en je dak komt daardoor ook vol water komt te staan en zal ergens overlopen.
De aansluiting van de dakbedekking met de daktrim is niet altijd 100% waterdicht. Zolang het water niet over de daktrim van het dak loopt is dat geen probleem.
Is een dak met een zinkendeklijst afgewerkt loopt het water achter het zink omhoog en via de achterkant van de dakbedekking komt het binnen.