Lekkage agpo ferolli ketel

Status
Niet open voor verdere reacties.
7627_Delft2013012400267_1.jpg


Ik heb een lekkage aan mijn agpo ferolli ketel (zie afbeelding), water loopt er aan de bovenkant bij de nippel uit. Ketel is oud, maar ik wil een beetje tijd winnen om een nieuwe aan te schaffen. Is dit eenvoudig te verhelpen??

Alvast bedankt voor de reactie.

peter
 
Dit is makkelijk te verhelpen, ketel drukloos maken (aftappen) oude ontluchter vervangen voor een nieuwe automatiche ontluchter , en weer vullen. klaar
 
Bedankt voor de snelle reactie. Het lijkt me nog niet zo makkelijk omdat je er volgens mij niet zo eenvoudig bij kan. Ik ben bezig een nieuwe ketel aan te schaffen. Is dit nog de moeite waard om te vervangen of is er een oplossing waarmee ik het nog een paar dagen/weken kan uitstellen tot ik er een nieuwe ketel wordt geïnstalleerd? Bvd

Peter
 
Misschien kan het zwarte plastic dopje, dat je ziet, dicht worden gedraaid. (rechtsom / met de klok mee) Je hebt dan geen ontluchting meer, maar ook geen lek.
 
Ik heb maar voor de laatste oplossing gekozen, ik kon hem inderdaad dicht draaien, volgens mij lekt ie niet meer. Ik hoop zsm een nieuwe ketel te laten installeren. Onwijs bedankt voor de hulp!
Gr. Peter
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via