Kraan voor aanvoer wasmachine staat horizontaal.

Even voorop…ik ben een leek op dit gebied dus vergeef me als ik domme vragen stel.
Gisteren bij het schoonmaken achter de wasmachine & droger viel mij ineens op dat de kraan horizontaal staat. Kan dit kwaad? Geen idee hoe lang dit al is. Huis is 21 jaar oud. Toen de nieuwe wasmachine en droger geleverd zijn zo’n 10 jaar geleden is er naar mijn weten niet aan gesleuteld wat dus zou inhouden dat dit al is sinds de bouw. Wel vreemd dat ze het zo hebben gemonteerd, of komt dit wel vaker voor?
2e vraag…Zie ook een soort “harige pluizen” rond waar de kraan op de leiding is gekoppeld. Tussen het chroom van de kraan en de crème van de leiding. Is dat normaal of is dit een vorm van aanslag? Heb fotos toegevoegd voor meer toelichting. Alvast bedankt voor jullie input En een fijne dag toegewenst!
B7ADBD5F-2B7A-4266-86EF-1BCEBAE117FE.jpeg
59DBED11-F2C2-443C-9114-11A8690F2A6D.jpeg
A642362F-1825-4645-AB81-95C581E1D20A.jpeg
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via