Koelkast Bosch Exclusiv koelgedeelte werkt niet goed

Status
Niet open voor verdere reacties.
Sinds een paar weken werkt het koelgedeelte van mijn Bosch koelkast niet goed. De koelkast voelt wel iets kouder dan de omgeving, maar niet veel. De vriezer doet het echter prima.

Ongeveer 2 maanden geleden ging het lampje van de koelkast niet meer uit. Ook niet na wat rommelen aan de deurschakelaar. Ik heb toen het lampje eruit gedraaid, omdat door het constant branden van het lampje de temperatuur in de koelkast te warm werd.

Vervolgens heeft de koelkast het nog prima gedaan, maar nu is het niks meer. Heeft iemand enig idee wat het probleem zou kunnen zijn en of het iets met het lampje of de temperatuur sensor (die er naast zit toch?) te maken heeft.

Bij voorbaat dank.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
13
Weergaven
1K
Keuken
DiaUrs1977
  • Ron P.
  • Keuken
  • 5
  • 822
Reacties
5
Weergaven
822
Reacties
3
Weergaven
553
Keuken
ivowoude
Reacties
5
Weergaven
1K
Keuken
Gerrit B
Reacties
6
Weergaven
893

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via