Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik ben net verhuisd en de internetkabel ligt in de weg.. Heb er een fotootje van gemaakt, heb namelijk geen idee hoe ik hem het beste kan wegwerken. Bestaat er iets om hem op de manier zoals hij nu over de vloer ligt weg te werken?
Of mischien bovenlangs (met een iets langere netwerkkabel)?
Of Powerline adapters, die zijn vaak wat minder snel dan een rechtstreeks draadje. Dan spreken we over 100 Mbit/s tot 500 Mbit/s (afhankelijk van model), zal echter meestal snel genoeg zijn voor alleen Internetverbinding.
Ik heb dit wel eens opgelost door in de onderkant van het laminaat een gleuf te fresen met een bovenfrees. Maar da moet je het wel weer loshalen hiervoor, iets dat normaal gesproken geen probleem is met kliklaminaat.