Indesit droogkast

Er is tussen de pluizenfilter en de droogtrommel het koordje van een broek vast komen te zitten waardoor mijn droogtrommel niet meer wil draaien. Het zit echt muurvast. Is er een mogelijkheid dat ik dit zelf kan verwijderen. Ik heb er al een stuk afgeknipt zodat ik toch al mijn broek terug heb.

20220922_104259.jpg 20220922_104253.jpg
 
Hij zit goed vast. Achterzijde alles demonteren en lager los halen dan kun je trommel iets naar achteren halen en het er tussen uit halen.

Of met een dun pasje zoals een creditcard tussen trommel en viltband steken en proberen of je het eruit kunt prutsen i.c.m een punttangetje ofzo.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan