Hoe smalle rand van grote wandtegels snijden?

Ik moet van wandtegels maat 30 x 60cm een smalle rand snijden. Ik beschik over een goede kwaliteit Rubi tegelsnijder. Snijden gaat prima maar het afbreken van zo een smalle rand kan niet met de tegelsnijder. Met een tang stukjes verwijderen geeft een lelijk resultaat. Het moet een kaarsrechte snijlijn zijn want deze moet aansluiten op een profiel. Ik overweeg om een zaag te huren maar lees dat er met zagen kleine stukjes van het glazuur kunnen springen.
Ik las ergens dat je zo een randje na het snijden met een tegelhamer kunt wegtikken. Maar gaat dat ook goed met een lengte van 60cm?

Wie heeft er voor mij een goede tip?
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via