Hoe Gyproc hoek maken tav (voor)deur?

Binnenmuur dient met gipsplaat verder afgewerkt na plaatsing voordeur. Ik ben niet aan m'n proefstuk toe maar vraag mij af hoe de hoek te maken met de deur, aangezien die deur flush met de muur werd geïnstalleerd.

Het stukje gipsplaat 'in de diepte' zal maar een breedte hebben van een kleine 20mm (dikte lijm of latwerk). Is het de bedoeling om de gipsplaat in dat grijze regelwerk te plaatsen? Want daar stak men de elektriciteisdraad in. Er is amper plaats naast de scharnieren om af te werken.

1000029757.jpg


1000029756.jpg
 
In de grote gaten een steen metselen pur vlak snijden vlak snijden en een stuc plaatje er tegen lijmen eventueel en dan stuken.

Deur had beter rechts draaiend kunnen zijn.

En eventueel die draden afkappen of doos doen
 
Dag Walker. Ik begrijp jouw vraag niet. Ik vind dat ze wel goed werk hebben geleverd met de installatie van de voordeur. Ofwel maak ik de hoek met een gipsplaat van amper een 20mm breed (vastmaken op uiteinde houten regelwerk aan rechtse kant en met PUR-lijm links) of ik gebruik een ijzeren hoekprofiel en stuc.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via