Haak in omtimmerde balk

Dag,

ik wil een bokszak van ongeveer 40 kilo ophangen in de kamer. Het is een uitbouw met wen plafond van platen op regelwerk. Maar midden in het plafond loopt wen omtimmerde legger HE 160A als ondersteuning.
IMG_6038.jpeg

Die is omtimmerd dus ik kan niet zomaar bij de constructie voor een gat/bout/klem.
IMG_6039.jpeg

Ik zoek een slim idee om hierin een bevestigingspunt voor die bokszak te maken zonder al te groot te moeten slopen in die omtimmering. Het alternatief is een standaard voor het ding aanschaffen a €150.
Boren of kopen? Dat is de vraag dus
 
Ik zou een gat van 10 mm boren in de gipsplaat. Vervolgens met een staalboor in de ligger boren en hier draad in tappen (M6 of M8). En daar een oogbout in draaien, eventueel met vulbus en contramoer om te borgen.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via