Glad pleisterwerk of fijn schuurwerk??

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hoi Hoi,

het idee van ons was om ons huis met glad pleisterwerk te laten stuken. Dit omdat ik het erg mooi vind als de wanden zo ontzettend glad zijn.
Nu vertelde de stukkadoor dat juist glad pleisterwerk zo kwetsbaar is. Nu vind ik het echt niet erg als er ergens een putje of kras zichtbaar is, maar met onze kleine man en zijn fietsje zie ik het al voor me dat binnen de kortste keren de hele muren kapot zijn.

De stukkadoor raadde ons dan ook aan fijn schuurwerk te nemen. Toch ben ik benieuwd of er nog andere mogelijkheden zijn??
Dit omdat fijn schuurwerk juist nèt niet dat gladde heeft wat glad pleisterwerk wel heeft.

Heeft iemand ervaring of ideeën wat hiermee te doen of zijn er ook mogelijkheden om het glad pleisterwerk te 'verstevigen'?
 
En dat gladde pleisterwerk heeft nou net niet dat minder kwetsbare van het schuurwerk :wink:

Met kleine kinderen zou ik ook geen glad pleisterwerk willen hebben, vooral bij strijklicht zie je echt alles erop.
 
Ik weet niet hoe groot uw huis is dat er binnen gefietst kan worden maar dat je daar je stucwerk op af moet stemmen bevreemd mij een beetje. :?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via