Geiser vervanging

Status
Niet open voor verdere reacties.
Goedendag,
Vandaag is mijn geiser stukgegaan, deze voorziet de badkamer en keuken van warm water. De stukke Geiser is een Valliant MAG250, van 1989 en is een open geiser.

De monteur is langsgeweest en heeft aangegeven dat ik verplicht een gesloten geiser moet nemen als vervanging, klopt dat? (ik woon in een appartement). Ik zie nog veel open geisers te koop staan van onder andere Valliant en bij meerdere winkels.

De monteur heeft ook aangegeven dat het ongeveer 2000 euro zal kosten om te vervangen (nieuwe geiser, materiaal en installatie). Is dat een realistisch bod?

Meer info: Bestaande situatie: Open geiser, zo'n 20 jaar oud, in keukenkast. Appartement.

Graag advies geven, ik weet echt niet wat wel en niet mag.
 
Ik zou toch eens een een paar andere monteurs of installatie bedrijven laten komen, en een offerte laten maken.
 
Wij zijn een klus forum en geven geen prijs informatie.
Zie forum regels.
Maar lees bovenstaande bericht NOGMAALS goed door en doe er je voordeel mee.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan