Buitenkant trommel en trommelkruis roest

Haier HW80-BP14636 HW80-BP14636

Ik haalde mijn wasmachine uit elkaar om de kogellagers te vervangen. Nu zie ik dat de buitenkant van de trommel en het trommelkruis roest zijn (zie foto). Op welke manier kan ik dit verwijderen? Of moet ik heel de trommel vervangen? (een apart trommelkruis kan ik niet vinden bij Haier). Het wasmachine is nog maar 3 jaar oud, dus ik hoop echt dat ik niet al een nieuw wasmachine moet kopen.

Haier trommel.jpeg
 
Neem contact op met de leverancier. Dit zou niet moeten kunnen. Waarschijnlijk is er iets fout gegaan in het veredelingsproces van de metalen trommel.
 
De afdichting van het lager is bezweken, het sop en wat vet is er uitgespoeld en heeft dit beeld gemaakt. Voor mijn gevoel niet belangrijk. Met een groen sponje krijg je die trommel niet schoon.
 
Dit is roest van de lagers, dat ligt niet aan de kwaliteit van het metaal van de trommel.
De trommel inspuiten met wd40 of vergelijkbaar middel.
Bij de eerste start een wasje zonder wasgoed en weinig zeep draaien.
 
De afdichting van het lager is bezweken, het sop en wat vet is er uitgespoeld en heeft dit beeld gemaakt. Voor mijn gevoel niet belangrijk. Met een groen sponje krijg je die trommel niet schoon.
Sorry behoorlijk onduidelijk van mij maar dit was een vraag aan jou.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via