Bosch wasmachine V468

Status
Niet open voor verdere reacties.
A

Anonymous

Gast
De trommel van de wasmachine loopt aan. Hoe demonteer ik de trommels het meest eenvoudig. Waarschijnlijk zit er iets tussen de trommels.

Bvd

Peter
 
Hallo Peter!!!!

Eerst even achter kijken of er geen water uit de trommel komt achter, want dan zijn de lagers kapot. En is moeilijk om die zelf te vervangen! Dan de verwarmingelement eruit halen .Door moertje los te maken en hem er dan uit te wippen met 2 schroevendraaiers.Daarna even de trommel met de hand ronddraaien of dan het geluid weg is ,want dan loop de verwarmingselement aan .Zo niet dan even door de gaatjes waar u de verwarmingelement weg heb gehaald kijken of er geen beugels van bh of iets dergelijks in de trommel zitten.

Succes
Groetjes Mejri
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan