Bosch vaatwasser pomp defect?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb een BOSCH SGV57T03EU vaatwasser en daar is of de pomp van defect of zit vast echter ik kan niet vaststellen of de pomp wel kan draaien.
Heb van alles zitten zoeken om bij de pomp te komen maar kan nergens een uitleg vinden over hoe bij deze vaatwasser de pomp te vervangen is.

Vanuit het filter gedeelte heb ik wel alles schoon gemaakt en ik denk dat de pomp wel kan draaien maar dat is zeer moeilijk vast te stellen bij dit type.

Enig idee hoe ik bij de pomp kan komen?
 
Dank voor je antwoord, maar het probleem is dat ik niet zie hoe ik bij die pomp kan komen.
De onderkant van de vaatwasser is een grote witte bak maar hoe ik die kan 'openen' is me een groot raadsel.
Het is wel geen recent model maar om nu een nieuwe te kopen terwijl ik denk dat enkel de waterpomp vast zit of defect is is een beetje zonde.
Kan wel met moeite vanuit de kuip bij de waterpomp komen en dan het schoep gedeelte draaien maar ,,,,
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
9
Weergaven
2K
Reacties
4
Weergaven
1K
Keuken
Sleutelmeneer
  • Hijdoethetnog
  • Keuken
  • 5
  • 2K
Reacties
5
Weergaven
2K
Keuken
Hijdoethetnog
Reacties
5
Weergaven
7K
  • Pauldewit
  • Keuken
  • 2
  • 3K
Reacties
2
Weergaven
3K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via