Betonvloer begane grond boven kelder slopen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Goedenavond,

Voor keukenrenovatie op de begane grond moet ik de deels onderkelderde keukenvloer eruit slopen, om zo nieuwe leidingen, elektra en vloerverwarming aan te laten leggen,

Vloer storten, wordt net zoals leiding- en elektra door vakmensen uitgevoerd. Ik ga zelf slopen.

Situatie:

Woning (1980) heeft kruipruimte van circa 80 cm
Aanbouw aan keuken in 1990. Deze is onderkelderd.
Vloerdikte bedraagt 12 CM beton,
Totaaloppervlak keuken 15 m2 (6 x 2,5)
Oppervlak aanbouw: 3x2,5 (7.5m2)

Ik wil mijn betonvloer uithakken met een elektrische kangoo van 11 KG, tot een minimale dikte van circa 4-6 cm. (i.v.m. vloeropbouw gelijke hoogte met woonkamer)


Vraag: Gaat mijn vloer scheuren of doorzakken tijdens de sloopwerkzaamheden met de huidige werkwijze?

Indien ja: wat zou een minimale dikte zijn?

alvast bedankt,
 
De nieuwe leidingen komen in een nieuwe dekvloer?

Je kan uiteraard niet ongestraft 2/3 van een betonvloer weghakken! Dan is volledig weghalen en een nieuwe vloer plaatsen op de juiste hoogte misschien handiger. Kan je deze meteen goed isoleren (bv. een PS-combivloer).
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • LaurensM
  • Vloeren
  • 4
  • 94
Reacties
4
Weergaven
94
  • MisterP
  • Vloeren
  • 5
  • 105
Reacties
5
Weergaven
105
  • ThomasG86
  • Vloeren
  • 1
  • 106
Reacties
1
Weergaven
106
Vloeren
BertPleizier
  • Walliewop
  • Vloeren
  • 16
  • 306
Reacties
16
Weergaven
306
Vloeren
IJkenhout

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via