Badafvoer rubber ring los verkrijgbaar?

Dag, mijn badafvoer lekt, de zwarte rubber ring aan de onderzijde moet vervangen worden. Ik wil (liever) niet de hele badafvoer (de combi met overloop bedoel ik) moeten vervangen, want de ruimte waarin ik moet werken is zeer beperkt, ik vrees dat 'loshalen' erop uit draait dat ik een deel van de ombouw moet slopen om een nieuwe aan te sluiten.

Mijn vraag: zijn deze ringen los verkrijgbaar? Ik zie dit niet op internet. Of van de ringen die ik aangeboden zie weet ik niet of ze geschikt zijn.

Dank! Groet, Bembi
IMG_1716.jpg
 
Laatst bewerkt:
Dag, ben er eindelijk aan toegekomen om beter naar het bad te kijken. Ik zie dat de rand van de afvoer krokant is, ik heb het roest weggekrabt en de rand is best aangevreten.

Lang verhaal, korte vraag: is dit nog reparabel? Zo ja, wat moet ik doen om dit te herstellen?

Dank en groet, Bembi

01 roest.jpg 02 ring.jpg 03 afvoer.jpg
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via