Alleen verwarming maar toch een combi ketel?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hoi allen,

Ik ga een ketel plaatsen die alleen gebruikt wordt voor verwarming (solo).
Momenteel nog geen concrete plannen om de ketel ook voor warm tapwater te gebruiken, maar misschien dat we ooit nog gaan verbouwen en dan zou het wel handig zijn.

Mijn vraag is dus: kan ik nu al een goeie combi-ketel plaatsen en die alleen gebruiken/aansluiten voor verwarming? En dan eventueel later in de toekomst ook tapwater er op aansluiten? Of dient een combiketel direct aangesloten te worden op zowel CV als tapwater?

Bedankt voor het meedenken!
 
Dat kan met de intergasketel HRE combi. Deze ketel heeft 2 spiralen in de warmtewisselaar. Je kan bij deze ketel het warmwatergedeelte later aansluiten. Met de andere merken ketels kan dat een solo-uitvoering. Op een solo-uitvoering kan je later een boiler
aansluiten.mvgr bernhard
 
Elke combiketel is als solo te gebruiken.

Bij de intergas is het omgekeerd deze kan als geiser functioneren zonder cv aan te sluiten.


Bij wat topic starter wil een combiketel als solo gebruiken kun je elke combiketel pakken en zet je gewoon warm water functie uit.
 
Als Tiesr een merk in gedachte heeft die hij wilt gaan
plaatsen, dan graag die roepen, dan kunnen wij wel
zeggen of dat merk en type het wel of niet kan :wink:
 
Ik heb nog geen keus gemaakt voor een ketel.
Ik denk aan een Remeha, Nefit of Vaillant, maar ik ga vanavond nog even de rekensom maken hoeveel vermogen deze ketel minimaal dient te leveren. -)
 
De merken die jij noemt zijn bij mijn weten gewoon uit te zetten. Bij de laatste twee softwarematig, de eerste doormiddel van een lus/doorverbinding en de nieuwere toestoestellen ook in de software.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via