Afwatering terras

114951_DSC_0510_1.jpg


Beste klusser,

Ivm afwatering ben ik opzoek naar een goed idee om dit voor elkaar te krijgen. Het water loopt nu(als het goed is) naar linksachter. Ik heb hier zoals je ziet nog niets gedaan aan afwatering. Ik heb zelf het idee om de laatste 4 of 5 tegels eruit te halen, een groot diep gat te graven en opvullen met puin(resten terras). Zal dit voldoende zijn om het herfstachtige weer weg te voeren? Of hebben jullie misschien een goed idee?

Het gaat om een stuk terras van +- 15m2

Mvg
Michael
 
Een gat graven en vullen met puin zal niet gaan werken. Enige oplossing is een afvoerputje of een lijngoot plaatsen en deze aansluiten op een hemelwaterafvoer.
 
Jazeker. Zorg er voor dat de lijngoot op het laagste punt ligt en dat de lijngoot zelf ook lager ligt dan de omringende bestrating. Afvoer ook af laten lopen naar de regenpijp en daar aansluiten met een (stromend) T-stuk.
 

Gerelateerde klussen

Reacties
6
Weergaven
3K
  • Gesloten
Reacties
8
Weergaven
14K
  • Gesloten
Reacties
4
Weergaven
9K
Reacties
5
Weergaven
135
Buiten en tuin
BertPleizier

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via