Afvoer riolering loopt niet goed weg.

Nee dat is allemaal vakkundig afgevoerd. En het meeste zit nog in de vloer.
Het heeft goed gewerkt en de douche en bad staan nooit gelijk aan. Het kan elkaar dus niet in de weg zitten lijkt mij.
 
Er is toch iets veranderd in de installatie waardoor je nu problemen hebt.
Hierbij is alle leidingwerk incl riolering aangepast en vernieuwd. Hierbij was ik in eerste instantie de ontluchting vergeten die had ik doorgesneden die liep door een inbouwkast. Die hebben we bij de badkamer getrokken.
 
Dat was de foto van buiten. Dat pijpje is de nieuwe ontluchting. Zit op afvoer bad.
Ik heb ook nog beluchters er tussen. Dan blijft het raar dat het een paar maand wel goed is gegaan.
 
Tijdens de bouw hebben ze het nooit zo naar buiten gemaakt
Een douche of badkamer leiding gaat ontspannen via de stand leiding.
Net wat ik zei er klopt iets hier totaal niet.
 
Ja die heb ik. Maar op halve stand heeft die het goed gedaan. Maar ook bij de handdouche loopt die vol. Bad heeft een badvul systeem en bij de handdouche loopt die ook vol.
 
Naamloos.jpg
 
Dit is de afvoer die op de riolering gaat van de wc. Alleen het hoekstuk heb ik er tussen gezet. Ik had de oude verwijderd dat er rommel in de leiding was gekomen tijdens verbouwing. Verloop naar de 110 mm zat er al. Ik ben al aan het kijken. Maar badafvoer en douche afvoer aansluitingen allemaal 40 mm.
20241226_190502.jpg
20241226_190502.jpg
 
Laatst bewerkt:

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via