Afscherming/bescherming losse elektriciteitsdraden

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo medeklussers, daar ben ik weer! :mrgreen:

Ik wil een stopcontact weghalen, daar ik deze niet meer gebruik. Ik heb een ander stopcontact aangelegd, die ik van een andere groep heb genomen.

De draden (blauw en bruin) hebben dan dus geen functie meer voor deze plek. Ik neem aan dat ik deze niet gewoon open en bloot in de muur laat zitten. Hoe (be)scherm ik deze draden (af) voordat ik de muur betegel?

Dank! :prima:
 
Niet gebruikte installatie delen dienen verwijderd te worden.

Draden die weggesmeert worden achter tegels veroorzaken daar soms storingen en zelfs brand en executie gevaar.

Dus als je ze op plaats X niet kan verwijderen dan zoek je totdat je ze wel kan verwijderen.

Je zal de eerste niet wezen waarbij een monteur je muur openkapt om een storing in een weggesmeert deel op te lossen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via