Aansluiten klein groepenkastje naast bestaande kast

In verband met te weinig ruimte in de bestaande groepenkast wil ik een klein groepenkastje strak naast de bestaande groepenkast monteren. Deze moet dan uiteraard wel verbonden worden met de bestaande groepenkast.

Is dit een kwestie van de fases doorverbinden door vanaf de verdeelblokjes in de bestaande een 6mm2 draad te trekken naar de verdeelblokjes in de nieuwe kast?

Of mag ik ook vanaf de hoofdschakelaar een voorbereide “Kabelboom voor overspanningsbeveiliging 4-Polig” gebruiken, dus een vertakking vanaf de hoofdschakelaar naar beide kasten?
CD419BE2-BDF5-4BA2-88CC-9422BB3A96B8.jpeg
 
De uitbreiding moet wel achter de hoofdschakelaar zijn aangesloten.

Of je de verdeelblokjes kunt gebruiken is dan nog de vraag, die worden ook wel eens gebruikt om de bedrading tussen de meter en de hoofdschakelaar te "verlengen".

Als deze blokjes na de hoofdschakelaar zijn aangesloten dan kunnen beide opties.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via