Aansluiten designradiator in badkamer

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ik heb een designradiator van Plieger type Palermo. Er zit maar een kleine beschrijving bij daarom heb ik de volgende vraag. Is het mogelijk om deze radiator op te hangen met de toevoer linksboven en de afvoer linksonder? Dit zou het handigst uit komen met de leidingen.

groet Esther
 
Loop ik dan geen risico dat het water er boven in loopt en de kortste weg naar beneden kiest waardoor de radiator niet volledig warm wordt? Daar ben ik namelijk nu bang voor.
 
Bovenin bevindt zich horizontaal een dikke verzamelleiding. Eveneens onderin. Links of rechts is daardoor de druk vrijwel gelijk; het maakt dus bijna niet uit of ie links of rechts wordt aangesloten
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via