Zelf een buiten gashaard maken 3

Status
Niet open voor verdere reacties.
Had graag willen reageren op de info in: https://www.klusidee.nl/Forum/topic/zelf-een-buiten-gashaard-maken.62653/ echter die lijkt gesloten te zijn.

Ik heb hetzelfde idee om een kleine tuinhaard op gasflessen te maken en had bedacht om een gasbrander of BBQ hiervoor te gebruiken.

Stel ik zou de gehele gasinstallatie uit een bbq halen dan kan ik hier toch zelf een nieuwe brandschaal omheen monteren en bijvoorbeeld vullen met Fire Glass?

Het enige wat dan misschien vervangen moet worden lijkt mij de slang om deze langer te maken zodat de brander verder van de fles gemonteerd kan worden.

Iemand ervaringen/ideeen?
 
En waarom niet een origineel brander bedje met regelaar en aansluitapparatuur, gewoon standaard te koop.

Dat is veilig en beproeft, dus wat wil u horen :idea:

Vr Gr en succes ermee
 
...omdat ik makkelijk aan een oude bbq kan komen en daar alles lijkt in te zitten wat ik nodig heb EN ik nog geen compleet brander bedje met regelaar en aansluitapparatuur standaard te koop heb zien aangeboden. (link?)

dank voor de reactie!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via